AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 ViiiiiiiiiiPPPP

Nach unten 
Gehe zu Seite : Zurück  1, 2, 3
AutorNachricht
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Re: ViiiiiiiiiiPPPP   Di 12 Feb 2008, 19:34

`slika` Kirsten Dunst urren kur xhiron filma "tė mėrzitshėm" aksion

Aktorja e filmit "Spider-Man 3", qė ka luajtur rolin e Mary Jane Watsonit nė njėrin prej aventurave mė tė suksesshme tė tė gjitha kohėrave, ka thėnė se xhirimi i skenave tė filmave aksion ėshtė mjaft “i mėrzitshėm��? dhe i komplikuar.
Ajo ka thėnė: “Filmat aksion vėrtetė tė detyrojnė tė qėndrosh gjithė ditėn dhe tė mos bėsh asgjė. Shkoni nė gjashtė tė mėngjesit, visheni dhe rregulloheni, vendosni grim dhe ai kullon nėpėr poret e lėkurės tuaj, gjatė gjithė ditės, dhe kjo ėshtė vėrtetė e mėrzitshme”.

“Unė gjithmonė kam shumė aksione nė filma tė tillė, dhe nuk mė pėlqejnė. Gjithēka ju shihni nė njė video tė mirė aksion merr me javė ose me muaj, dhe secili moment tė merr njė ditė. Aty pėrfshihen britmat, veturat, lartėsitė, dhe vėrtetė ėshtė shumė teknike dhe e komplikuar”.

Aktorja 25-vjeēare, e cila sė fundi ka pasur pėrvojėn e saj tė parė nė regji me filmin shkurtėr “Welcome”, ku aktron aktorja Winona Ryder, thotė e ka pasur tė vėshtirė tė gjendet nė anėn e kundėrt tė kamerave.

Kirsten ka thėnė: “Mendoni se keni nėn kontroll gjithēka, por nė tė vėrtetė jo. Gjithmonė ka gjėra tė cilat dalin si tė papritura”.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Re: ViiiiiiiiiiPPPP   Di 12 Feb 2008, 19:34

`slika` Lily Allen merr vėrejtje nga babai i saj Keith

Aktori televiziv, Keith Allen, ia ka tėrhequr vėrejtjen yllit tė muzikės pop, bijės se tij, Lily, qė tė mos pėrdor droga tė rėnda dhe tė rrezikojė tė pėrfundojė sikur kolegia e saj, Amy Winehouse. Keith thotė t’ia ketė shpjeguar vajzės se tij se prej cilave lloje tė drogave duhet tė shmanget.
Megjithatė, 54-vjeēari Allen, ka shtuar se e di qė ai nuk ėshtė personi i duhur pėr ta kėshilluar Lilyn, 22-vjeēare. Sidoqoftė, ai ka thėnė se ndjehet i sigurt, ngase e njeh vajzėn e tij dhe e di se ēfarė personi ėshtė ajo.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Re: ViiiiiiiiiiPPPP   Di 12 Feb 2008, 19:35

`slika` Jolie e pakėnaqur me veshjen e Pittit

Bukuroshja e Hollywoodit, Angelina Jolie, nuk e pėlqen aspak shijen nė tė veshur tė tė dashurit tė saj, Brad Pitt, dhe ka kėrkuar nga ai qė ta pėrjashtoj stilistin e tij. Sipas mediave amerikane, Jolie ėshtė zemėruar shumė muajin e kaluar, kur Pitt kishte veshur njė jelek dhe kėmishė tė bardhė, nė konferencėn Clinton Global Initiative, nė New York.
Njė burim i afėrt me ēiftin ka zbuluar kėtė “imtėsi” pėr revistėn Style Weekly: "Angelina vėrtetė ėshtė zemėruar nė atė konferencė. Madje i ka thėnė Pittit se duket sikur banakier dhe ka kėrkuar nga ai qė ta pėrjashtonte stilistin e tij”.

Angelina, 32-vjeēare, njihet pėr stilin e saj shik, ndėrsa pėr veshjen e saj pėrkujdeset butiku i njohur St John. Ndėrsa Brad, 43-vjeēar, ka njė stil mė tė thjeshtė, sipas rastit, stil tė cilin e mban qė nga martesa me aktoren Jennifer Aniston.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Re: ViiiiiiiiiiPPPP   Di 12 Feb 2008, 19:35

`slika` Beyonce prezanton modelin e saj tė telefonit celular

A ekziston ndonjė gjė qė nuk lidhet me emrin e bukuroshes Beyonce? Super-ylli i muzikės pop, aktorja dhe diva e modės, Beyonce Knowles, sė fundi ka promovuar edhe telefonin e saj celular, B'Phone, qė ėshtė promovuar nė shitoren e Samsungut nė New York.
Ky model ėshtė krijuar nga Knowles dhe ekspertėt e Samsungut, ndėrsa ngėrthen njė ekran me tematikė tė Beyoncet, mundėsinė pėr tė shkarkuar foto ekskluzive tė saj, video-klipe dhe kėngė tė fėmijėrisė sė saj.

"Kur isha 10 vjeēare, e kam incizuar kėngėn e titulluar 632-5792 – numėr telefoni. Ėshtė pak kėngė e sikletshme por e ėmbėl. Nė kėtė model tė telefonit adhuruesit e mi do tė mund tė shkarkojnė kėtė kėngė – si dhe shumė gjėra qė mund t’i afrojnė mė shumė me jetėn time”, ka thėnė Beyonce.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Gesponserte Inhalte
BeitragThema: Re: ViiiiiiiiiiPPPP   

Nach oben Nach unten
 
ViiiiiiiiiiPPPP
Nach oben 
Seite 3 von 3Gehe zu Seite : Zurück  1, 2, 3

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: