AlbaRadio.ch
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.
AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  SuchenSuchen  Neueste BilderNeueste Bilder  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

 

 Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

Mr_Montana


Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė Empty
BeitragThema: Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė   Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė Icon_minitimeDo 14 Feb 2008, 14:32

Superylli i muzikės r’n’b, Janet Jackson, nuk e ka me nxitim martesėn me tė dashurin Jermaine Dupri, pasi qė mendon se ajo ėshtė "alergjike nga martesa".
Kėngėtarja ėshtė e pushtuar nga ideja e dy martesave tė mėhershme tė dėshtuara, e para me James DeBarge, me tė cilin u nda nė vitin 1985 pas njė viti sė bashku, dhe e dyta me Rene Eludondo, qė pėrfundoi nė vitin 1999, pas 13 muajsh sė bashku. 41-vjeēarja edhe njėherė ka pėrsėritur frikėn nga martesa, pasi qė thashethemet se ajo ėshtė afėr kurorėzimit po dominojnė sė fundi.

“Nėse duhet tė ndodhė, do tė ndodhė. Mua mė pėlqen gjendja si jemi dhe jam e lumtur ku jam. E kam bėrė dy herė mė herėt. Frikohem se kjo mund tė jetė fatkeqe. Jam alergjike nė martesė”, ka thėnė Jakcson e cila ėshtė nė lidhje me Dupri qė nga vitit 2002.
Nach oben Nach unten
 
Jackson mendon se ėshtė alergjike nė martesė
Nach oben 
Seite 1 von 1
 Ähnliche Themen
-
» Qfare Eshte Matematika

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: