AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Horoskopi Javor

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Horoskopi Javor   Di 12 Feb 2008, 16:54

Dashi
Puna: Ditėt nė vijim do t’ju mundėsojnė t’i shpalosni idetė tuaja kreative
Shėndeti: Gjendje relativisht e mirė, megjithatė ushqehuni me rregull
Dashuria: Do ta keni mbėshtetjen e partnerit ose njė mundėsi tė re dashurie


Demi
Puna: Nuk duhet tė dėshpėroheni, edhe nėse dėshtoni nė njė marrėveshje pune
Shėndeti: Duhet tė keni kujdes nga ndryshimi klimatik, respektivisht ftohja
Dashuria: Pėrkundėr iniciativės sė pareshtur, partneri nuk po ju pėrfillė sa duhet


Binjakėt
Puna: Vetėbesimi juaj, do t’ju shpie drejt rezultateve tė lakmueshme nė biznes
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara, mirėpo dilni mė shpesh nė natyrė
Dashuria: Ėshtė kohė e pėrshtatshme, ta ndėrmerrni iniciativėn karshi partnerit


Gaforrja
Puna: Tė afėrmit tuaj presin shumė nga ju, andaj angazhohuni, mos i zhgėnjeni
Shėndeti: Gjendje jo shumė e lėvdueshme, por nuk ka vend pėr panik
Dashuria: Partneri nuk ėshtė nė gjendje t’i plotėsojė tė gjitha dėshirat tua


Virgjėresha
Puna: Mos u hamendni, informojini bashkėpunėtorėt tuaj me synimet qė keni
Shėndeti: Duhet tė konsumoni mė shumė ēaj dhe ushqim tė shėndoshė
Dashuria: Duhet tė bisedoni shtruar me partnerin, dhe jo tė gjurmoni rrotull


Peshorja
Puna: Nuk duhet tė kėnaqeni mė pak, ngase keni mundėsi tė arrini mė shumė
Shėndeti: Probleme me organe tė tretjes, kujdes nga lagėshtia dhe tė ftohtit
Dashuria: Jeni shndėrruar nė magnet pėr gjininė e kundėrt, shfrytėzojeni kėtė


Akrepi
Puna: Java nė vijim, ėshtė kohė ideale pėr t’i treguar aftėsitė para eprorėve
Shėndeti: Gjendje relativisht e ndryshueshme, por asgjė brengosėse
Dashuria: Ngritje e raporteve, ose mundėsi pėr njė dashuri ose aferė tė re


Shigjetari
Puna: Me ndihmėn e bashkėpunėtorėve do tė mund t’i arrini synimet qė keni
Shėndeti: Shfrytėzojeni kohėn e lirė pėr ta akumuluar energjinė e humbur
Dashuria: Ju pret pėrmirėsimi i raporteve, ose njė aferė e re e dashurisė


Bricjapi
Puna: Disa ide dhe projekte qė keni nė mendje mos i ekspozoni shumė nė publik
Shėndeti: Pa probleme tė theksuara, kujdes nga ushqimi nė orėt e vona
Dashuria: Do tė pėrpiqeni t’i ndryshoni bindjet qė ka krijuar partneri pėr ju


Ujori
Puna: Me kėmbėngulje do t’i mbroni parimet tuaja tė biznesit dhe partneritetit
Shėndeti: Probleme tė mundshme me veshkat, tė tjerat janė nė rregull
Dashuria: Duhet t’i qaseni raporteve me partnerin, nė mėnyrė mė serioze


Peshqit
Puna: Do tė merrni njė qasje tė re ndaj obligimeve nė punė dhe karrierėn tuaj
Shėndeti: Kujdes nga ftohja, mund tė mashtroheni nga ndryshimi i klimės
Dashuria: Do t’i pėrmirėsoni raportet me partnerin, ose do ta pushtoni njė person
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Horoskopi Javor
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: Horoskopi-
Gehe zu: