AlbaRadio.ch
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.
AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  SuchenSuchen  Neueste BilderNeueste Bilder  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

 

 Mel B: Nuk jam fajtore për ndarjen

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

Mr_Montana


Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

Mel B: Nuk jam fajtore për ndarjen Empty
BeitragThema: Mel B: Nuk jam fajtore për ndarjen   Mel B: Nuk jam fajtore për ndarjen Icon_minitimeDo 14 Feb 2008, 14:33

Këngëtarja Melanie Brown, ka hedhur poshtë thashethemet se grupi Spice Girls është ndarë për shkak të përçarjes në mes të saj dhe anëtares tjetër, Geri Halliwell.
Këngëtarja fuqimisht ka mohuar fjalët se një vazhdim i një zënke të vjetër mes tyre, ka çuar edhe në ndërprerjen e parakohshme të turneut botëror të grupit, duke thënë se ribashkimi kishte krijuar një lidhje të fortë mes tyre.

“Çdokush e di se Geri dhe unë kemi pasur problemet tona në të kaluarën, pasi që në skenë ishim të pandara dhe kjo nuk mund të zgjatë përgjithmonë, por pas një kohe të kaluar ndaras dhe pas ribashkimit, ajo ka qenë një gjë e mbyllur. Ne kemi një lidhje vërtet të fortë”, ka thënë Mel B.
Nach oben Nach unten
 
Mel B: Nuk jam fajtore për ndarjen
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: