AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 LG paralajmėron celular tė ri

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: LG paralajmėron celular tė ri   Di 12 Feb 2008, 17:37

Gjatė javės sė ardhshme nė Barcelonė mbahet Kongresi botėror GSM Mobile, kėshtu qė mund tė presim shumė celularė tė rinj. LG-ja e ka hapur sezonin duke paralajmėruar pajisjen e saj tė re LG-KF510.
KF510 ėshtė telefon modern celular, i cili ka nė shėnjestėr shfrytėzuesit tė cilėt preferojnė celularė tė dizajnuar nė formė tė hollė. Ėshtė mė i hollė se 11 milimetra dhe vjen me mekanizėm rrėshqitės.

Ėshtė i pėrpunuar nga metali dhe qelqi. Elementi qendror i dizajnit ėshtė ndryshimi gradual i ngjyrės nė maskė. Pajisja vjen nė dy variante: Stardust ngjyrė hiri apo Sunset e kuqe.Njė pjesė e telefonit nėn ekran ėshtė e ndjeshme nė prekje.

Pajisje ka kamerė prej tre megapikselash dhe MP3 player. Specifikat tjera nuk janė tė njohura, mirėpo ato do t’i marrim vesh javėn e ardhshme, kur ai do t’i paraqitet zyrtarisht publikut.

KF510 do tė gjendet nė shitje gjatė muajit mars tė kėtij viti, pėrderisa ēmimi i tij do tė sillet rreth 250 euro.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
LG paralajmėron celular tė ri
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: Lajme-
Gehe zu: