AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Ronaldo largohet nga futbolli gjatė verės?

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Ronaldo largohet nga futbolli gjatė verės?   Di 12 Feb 2008, 15:11

Sulmuesi i Milanit, Ronaldo, i cili kėtė sezon vazhdimisht ėshtė i shoqėruar nga lėndimet, duket se do tė largohet nga futbolli nė fund tė kėtij sezoni, kanė bėrė tė ditur disa burime nga klubi italian.
Braziliani, i shoqėruar vazhdimisht nga lėndimet dhe forma jo e mirė fizike, bėri vetėm njė paraqitje nė pjesėn e parė tė sezonit. Me rikthimin e tij nė pjesėn e dytė tė sezonit, ai shėnoi dy gola kundėr Napolit, ndėrsa la pėrshtypje edhe nė ndeshje me Udinesen, por problemet e tij filluan sėrish tė paraqiten.

Sė fundi ai u zėvendėsua nė fund tė pjesės sė parė nė ndeshjes e tė dielės ndaj Sienės, pėr shkak tė problemeve fizike, ndėrsa nuk do tė jetė as nė ndeshjen e nesėrme me Livornon.

31-vjeēari thuhet tė jetė tepėr i shqetėsuar dhe tashmė ka vendosur tė pensionohet gjatė kėsaj vere, kur edhe skadon kontrata e tij me rosonerėt, megjithėse pėr shėrbimet e tij ėshtė i interesuar edhe klubi brazilian, Flamengo
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Ronaldo largohet nga futbolli gjatė verės?
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: ,, Sport ,,-
Gehe zu: