AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur   Di 12 Feb 2008, 15:10

Aktorja problematike, Lindsay Lohan, ka thėnė se ajo portretizohet gabimisht si dikush qė gjithmonė kalon kohėn nėpėr ndeja, sepse fotot e kėqija e bėjnė dukjen e saj tė dehur.
Aktorja ėshtė lodhur nga mediat tė cilat flasin sė tepėrmi pėr reputacionin e saj prej njė fėmije tė egėr, duke pohuar qė ajo nuk pi aq shpesh sa edhe shkruajnė mediat.

Lohan ka kaluar verėn e vitit tė kaluar nė qendėr rehabilitimi, dhe 84 minuta nė burg, pas dy aksidenteve nėn ndikim tė alkoolit. Stili i jetės sė saj, i mbushur me plot ndeja, e ka futur nė telashe edhe me shefin e Hollywoodit, pasi qė ajo nuk e ka menaxhuar kohėn siē ėshtė dashur.

Por ylli ua vė fajin fotografėve qė e paraqesin pamjen e saj si tė dehur gjatė tėrė kohės.

Ajo ka thėnė pėr revistėn amerikane Harper's Bazaar, "Kamerat janė gjithmonė tė pranishme, dhe ato gjithmonė kėrkojnė anėn negative. Vetėm njė herė tė rrotullosh sytė dhe tė marrin si tė dehur. Njė hap i gabuar, njė pėrdredhje e nyjės sė kėmbės, dhe jeni tė dehur. Ata mund tė deklarojnė, 'Lindsay e dehur nė pikė tė ditės!' E nė fakt unė s’kam qenė asnjėherė nė jetėn time, nė tė vėrtetė".
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Lohan: Paparacėt mė bėjnė tė dukem e dehur
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: