AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Angelina Jolie frikohet nga teknologjia moderne

Nach unten 
AutorNachricht
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Angelina Jolie frikohet nga teknologjia moderne   Di 12 Feb 2008, 13:52

Angelina Jolie ka frikė nga teknologjia moderne. Aktorja e filmit 'A Mighty Heart' ka pranuar se nuk ka edhe aq njohuri rreth teknologjisė dhe shpesh kėrkon ndihmė nga i dashuri i saj, aktori Brad Pitt, pėr ta ndezur kompjuterin e tyre. Duke folur pasi u shpėrblye nė festivalin ndėrkombėtar tė filmit nė Santa Barbara Angelina u shpreh: "Siē e din Brad, nuk di si tė ndez kompjuterin!" Angelina gjithashtu zbuloi se fillimisht kishte hezituar tė luante nė filmin 'Mr. and Mrs. Smith', por tani ndihet mirė qė ka pranuar rolin, ngase gjatė realizimit tė kėtij filmi ka takuar Brad-in. "Ėshtė e qartė se e kam pranuar rolin – ma ka ndryshuar jetėn krejtėsisht!" 32 vjeēarja, e cila thuhet tė jetė shtatzėnė, ka pranuar se pasioni kryesor nė jetėn e saj mbetet tė qenit nėnė, pavarėsisht se ėshtė humanitare, e pėrkushtuar dhe aktore shumė e angazhuar.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Angelina Jolie frikohet nga teknologjia moderne
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: