AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit

Nach unten 
AutorNachricht
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit   Di 12 Feb 2008, 13:48

Kate Hudson ka thėnė se ajo dhe ish-burri Chris Robinson mund tė bashkohen njė ditė, por ėshtė zotuar se kurrė nuk do tė martohet sėrish.

Ēifti, i cili ka njė djalė katėrvjeēar, zyrtarisht i dha fund lidhjes gjashtėvjeēare nė nėntor tė vitit tė kaluar, por ata vazhduan tė mbeten tė afėrt dhe Hundson ende e konsideron ish-burrin si “familje”.

“Kurrė nuk i dihet. Chris ėshtė familja ime. Pa marrė parasysh ēfarė vėshtirėsish kemi kaluar nė jetė, ne bėmė sė bashku diēka qė ėshtė shumė e fuqishme, ne patėm njė fėmijė”, ka thėnė Hudson.

Por aktorja ka pėrjashtuar martesėn dhe preferon tė ndjekė modelin e nėnės sė saj Goldie Hawn dhe njerkut Kurt Russell, tė cilėt kanė qenė tė lumtur pėr 25 vjet, megjithėse janė tė pamartuar.

“Kush ka nevojė pėr martesė? Prindėrit e mi janė ende sė bashku dhe nuk janė tė martuar”, ka shtuar aktorja.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Kate Hudson mund t’i kthehet ish-burrit
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: