AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Зili, зile dollapin!

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Зili, зile dollapin!   Di 12 Feb 2008, 00:14

Зili, зile dollapin!

Ka kaq shumл veshje dhe aksesorл, sa as ajo nuk di tл bлjл njл inventar tл saktл. Ama nuk pлrton aspak tл pozojл me mл tл preferuarat e saj, Dhe tл tregojл zgjedhjet e sezonit tл ri tл dimrit. Shumл tл ndryshme nga ato qл jemi mлsuar t’ia shohim nл skenл. Sepse vajza e spektakleve pлlqen elegancлn. Nuk e dinit? As ne

Nлse i kлrkon qл tл tл nxjerrл rrobat, kлpucлt, aksesorлt pлr t’i fotografuar, kjo do tл ishte gjлja mл e thjeshtл pлr kлdo tjetлr, vetлm pлr Зiljetлn jo. Dhe kjo nuk ndodh sepse nuk ka dлshirл, por sepse do tл ishte njл lodhje e vлrtetл zbrazja e rreth tetлdhjetл kutive me kлpucл e sandale, shkarkimi i dhjetлra varлseve me rroba, zbrazja e po aq kutive plot me aksesorл. Nл shtлpinл e Зiljeta Xhilagлs vetлm veshjet nuk mund tл numлrohen. Vetлm dje ka blerл dy pallto, dy funde, njл kostum, dy xhaketa… Sezoni i ri sapo ka trokitur dhe kjo pлr tл do tл thotл blerje dhe vetлm blerje. Tл veshл rrobat e sezonit tл kaluar? Kjo nuk mund tл ndodhл. E meqл Зiljetлs i pлlqen qл pлr зdo stinл tл pasurojл gardлrobлn me veshje tл reja, pлrfundimi s’mund tл jetл gjл tjetлr veзse njл pushtim kokл e kлmbл i shtлpisл ku ajo jeton bashkл me prindлrit. Rafte tл mлdhenj plot me veshje e kлpucл i pлrkasin vetлm asaj
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Зili, зile dollapin!
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: