AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Top sekretet e Enedės

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Top sekretet e Enedės   Mo 11 Feb 2008, 22:00

Top sekretet e Enedės

Kur ka rėnė nė dashuri pėr herė tė parė? Cili ėshtė mashkulli mė seksi pėr tė? Dhe cilat janė zakonet e saj mė tė kėqija? Kėngėtarja Eneda Tarifa na i zbulon vetė…
Le ta nisim nga bukuria. Ti a ke ndonjė recetė sekrete?

Eneda: Ooooo kam shumė receta, po janė shumė sekrete (qesh). Ujė me shumicė qė nė mėngjes e pėrgjatė gjithė ditės. Kjo ėshtė njėra nga recetat e mia.
Cili ėshtė zakoni yt mė i mirė?

Eneda: Jam e kujdesshme ndaj qokave, sebepeve tė tė afėrmve. Bėj dhurata e surpriza.

Po mė i keqi?


Eneda: Kur inatosem, inatosem shumė.

Pa cilin makiazh nuk mund tė bėje dot?

Eneda: Pa parfumin.

Pa cilin aksesor nuk do tė mund tė rrije dot?

Eneda: Pa dy unazat e mia tė holla nė dorėn e djathtė.

Cilat janė ikonat e tua tė modės?

Eneda: Donatella Versace.

Cila ėshtė modelja jote e preferuar?


Eneda: Nuk kam ndonjė emėr, nė pėrgjithėsi ēeket e ruset janė mė tė mirat.

Cila ėshtė kėshilla mė e mirė e modės qė nuk e ke marrė kurrė?

Eneda: E veēanta ėshtė gjithmonė e bukur.

Cila ėshtė fraza qė tė duket mė e bezdisshmja pėr ta ripėrsėritur?

Eneda: Kupton, pra, atėherė.

Nėse do tė kishe qenė ngjyrė, cila ngjyrė do tė preferoje tė ishe?

Eneda: Ngjyrė pjepri i pjekur.

Po nėse do tė kishe qenė kėngė?

Eneda: With or Without You e U2.

Njė gur i ēmuar?


Eneda: Smerald

Njė stinė?

Eneda: Pranverė.

Njė pije?

Eneda: Kombucha carpe diem

Njė veshje?

Eneda: Pardesy.

Njė gjendje shpirtėrore?

Eneda: Unė jam njė gjendje.

Njė mbiemėr?

Eneda: Tarifa.

Cila ėshtė dita mė e lumtur e jetės tėnde?

Eneda: Kur kuptova sa e lumtur jam.

Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn kur zgjohesh nė mėngjes?


Eneda: Shtriqem (qesh).

Ēfarė ka gjithmonė mbi komodinėn tėnde?


Eneda: Libėr dhe ndonjė gotė.

Cili ėshtė ushqimi yt i preferuar?

Eneda: Luleshtrydhja.

Cilat janė pushimet qė do tė tė pėlqenin mė shumė?


Eneda: Ishujt Fixhi (Fiji). Vetėm.

Cili ėshtė albumi i parė muzikor qė ke dėgjuar?

Eneda: Alice Cooper.

A ke frikė nga plakja?

Eneda: Aspak. Edhe po tė kem, prapė do tė plakem, kėshtu qė nuk ia vlen tė frikėsohesh, mjaft
ta pranosh.

Mes gjithė dhuratave qė tė kanė bėrė nė gjithė kėto kohė, cila ėshtė mė e preferuara pėr ty?

Eneda: Njė diell prej floriri.

Cili ėshtė shkrimtari yt i preferuar?


Eneda: Ka shumė por sė fundi ėshtė Coelho.

Cili ėshtė grupi muzikor qė pėlqen mė shumė?

Eneda: Iron Maiden.

Po skuadra jote e zemrės cila ėshtė?

Eneda: Holanda.

Cilat janė tre gjėrat qė ėndėrron tė bėsh deri nė fund tė jetės?

Eneda: Lekė, bamirėsi dhe 3 fėmijė.

Nėse do tė mund tė ftoje pėr darkė ndonjė personazh, edhe ata tė kohės sė shkuar, kė do tė zgjidhje?

Eneda: Fan Nolin.

Nėse do tė kishe mundėsi pėr tė jetuar nė njė kohė tjetėr, cilėn epokė do tė zgjidhje?

Eneda: Ėshtė pyetja qė prisja unė gjithmonė tė ma bėnin. Kam menduar se duhej tė kisha jetuar nė kohėn e salloneve mondane franceze tė viteve 1800.

Kur tė ka zėnė qymyri pėr herė tė parė?

Eneda: (qesh). Kur punoja nė minierė.

Cili ėshtė mashkulli mė seksi nė botė pėr ty?

Eneda: Mashkulli im.

Cili ėshtė defekti mė i shėmtuar pėr njė mashkull sipas teje?

Eneda: Tė mos marrė nė telefon shpesh.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Top sekretet e Enedės
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: