AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Zbuloni Ingrid Gjonin

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Zbuloni Ingrid Gjonin   Mo 11 Feb 2008, 21:56

Zbuloni Ingrid Gjonin
Cila ėshtė historia e unazės qė nuk e heq asnjėherė nga gishti? Kur ka rėnė nė dashuri pėr herė tė pare? Cili ėshtė mashkulli mė seksi pėr tė? Pijet e ushqimet mė tė preferua… Ingrid Gjoni i zbulon tė gjitha nė kėtė pyetėsor...
Le ta nisim nga bukuria. Ti e ke ndonjė recetė sekrete?

Gjoni: Jo, nuk kam asnjė recetė. Madje nuk jam shumė e rregullt as nė vendosjen e kremit tė ditės e tė natės. Njė ditė e pėrdor, ndėrsa ditėn tjetėr e harroj.

Cili ėshtė zakoni yt mė i mirė?

Gjoni: Kujtohem pėr tė gjithė njerėzit.

Po mė i keqi?

Gjoni: Nevrikosem shumė shpejt.

Pa cilin makiazh nuk mund tė bėsh dot?

Gjoni: Pa pluhurin e verdhė tek sytė e pa rimelin.

Pa cilin aksesor nuk do tė mund tė rrije dot?

Gjoni: Pa unazėn, qė mbaj gjithmonė nė gisht.

Cilat janė ikonat e tua tė modės?

Gjoni: Kam shumė. Nuk fiksohem vetėm pas njė firme.

Cila ėshtė modelja juaj e preferuar?

Gjoni: Femra qė mė pėlqen mua nuk ėshtė modele, por do tė doja shumė ta shikoja mbi pasarela. Ajo ėshtė Ana Falchi.

Cila ėshtė kėshilla mė e mirė e modės qė nuk e keni marrė kurrė?

Gjoni: Ēdo gjė ndryshon nė trupin e ēdokujt.

Cila ėshtė fraza qė ju duket mė e bezdisshmja pėr ta ripėrsėritur?

Gjoni: Po, po, po.

Nėse do tė kishe qenė ngjyrė, cila ngjyrė do tė preferoje tė ishe?

Gjoni: E verdha.

Po nėse do tė kishe qenė kėngė?

Gjoni: “Parajsa”.

Njė gur i ēmuar?

Gjoni: Brilant.

Njė stinė?

Gjoni: Verė, sigurisht.

Njė pije?

Gjoni: Tekila.

Njė veshje?

Gjoni: Njė xhakete, njė fund i shkurtėr ose treēerekėshe ose njė palė sandale shumė tė larta.

Njė gjendje shpirtėrore?

Gjoni: Lumturi.

Njė mbiemėr?

Gjoni: Gjoni.

Cila ėshtė dita mė e lumtur e jetės tėnde?

Gjoni: Kam pasur shumė. Unė i bėj vetė ditėt e lumtura dhe po vetė i prish.

Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn kur zgjohesh nė mėngjes?

Gjoni: Zgjimin s’e kam asnjėherė njėsoj. Njėherė ha diēka sapo zgjohem, njėherė tjetėr lahem…

Ēfarė ka gjithmonė mbi komodinėn tėnde?

Gjoni: Celulari, pultet e televizorit, cigaret dhe ēelėsat e shtėpisė.

Cili ėshtė ushqimi yt i preferuar?

Gjoni: Filetot e paskuqura mirė, si tė gjakosura.

Cilat janė pushimet qė do tė pėlqenin mė shumė?

Gjoni: Do doja tė shkoja, bashkė me 15 shoqe tė miat, nė Dubai pėr pushime tė gjata.

Cili ėshtė albumi i parė muzikor qė ke dėgjuar?

Gjoni: S’mė kujtohet. Duhet tė kem qenė shumė e vogėl.

A ke frikė nga plakja?

Gjoni: Pėr momentin jo, se nuk e konceptoj dot.

Mes gjithė dhuratave qė tė kanė bėrė nė gjithė kėto kohė, cila ėshtė mė e preferuara pėr ty?

Gjoni: Dhuratėn mė tė bukur ma ka bėrė mami, njė shtėpi tė gjithėn pėr mua.

Cili ėshtė shkrimtari yt i preferuar?

Gjoni: Ēehovi.

Cila ėshtė banda muzikore qė pėlqen mė shumė?

Gjoni: S’mė pėlqejnė grupet. Preferoj vetėm kėngėtarė solo.

Po skuadra jote e zemrės cila ėshtė?

Gjoni: Milani.

Cilat janė tre gjėrat qė ėndėrron tė bėsh deri nė fund tė jetės?

Gjoni: Teatrin, njė bebe dhe njė pleqėri tė fisme e tė qetė.

Nėse do tė mund tė ftoje pėr darkė ndonjė personazh, edhe ata tė kohės sė shkuar, kė do tė zgjidhje?

Gjoni: Elvis Presley.

Nėse do tė kishe mundėsi pėr tė jetuar nė njė kohė tjetėr, cilėn epokė do tė zgjidhje?

Gjoni: Kėtė kohė qė po jetoj.

Kur tė ka zėnė qymyri pėr herė tė parė?

Gjoni: Asnjėherė.

Cili ėshtė mashkulli mė seksi nė botė pėr ty?

Gjoni: Mė duket sikur ka shumė meshkuj seksi, por po veēoj Brad Pitt.

Cili ėshtė defekti mė i shėmtuar pėr njė mashkull sipas teje?

Gjoni: Mėnyra e keqe e komunikimit dhe gėnjeshtrat.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Zbuloni Ingrid Gjonin
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: VIP-
Gehe zu: