AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Chelsea dhe Liverpool barazojnė pa gola

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Chelsea dhe Liverpool barazojnė pa gola   Mo 11 Feb 2008, 21:13

Chelsea dhe Liverpool barazojnė pa gola

Chelsea dėshtoi tė pėrfitojė nga humbja e mėhershme e Manchester United ndaj Manchester Cityt, duke barazuar pa gola ndaj Liverpoolit nė Stamford Bridge.
Ndeshja ishte me shumė pak raste, qė tregojnė edhe statistikat, ku secili klub ka pasur vetėm nga njė gjuajtje tė drejtuar drejtpėrdrejtė nė portė.

Pika e vetme e fituar lejon qė ekipi i Avram Grant t’i afrohet nė tre pikė United, ndėrsa nė pesė Arsenalit, qė nesėr do tė ndeshet me Blackburnin. Ndėrkohė Livepool po dėshton tė ngjitet nė vendin qė ēon nė Ligė tė Kampionėve, ndėrsa ka shėnuar vetėm njė fitore nga shtatė ndeshjet e fundit.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Chelsea dhe Liverpool barazojnė pa gola
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: ,, Sport ,,-
Gehe zu: