AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Neville: Do tė kthehem sė shpejti

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Neville: Do tė kthehem sė shpejti   Mo 11 Feb 2008, 21:10

Neville: Do tė kthehem sė shpejti

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, ka zbutur shqetėsimet se problemet e tij me lėndimet mund tė ēonin nė largim mė tė hershėm tė tij nga futbolli.
Mbrojtėsi, i cili kėtė muaj do tė mbushė 33 vjet, nuk ka luajtur nė ekipin e parė pėr 11 muaj, pasi qė pėsoi lėndim nė gju gjatė ndeshjes me Bolton Wanderers, nė marsin e vitit tė kaluar.

“Fakti qė kam qenė jashtė pėr njė kohė tė gjatė, solli edhe spekulimet se mund tė mos kthehem mė nė fushė. I kuptoj kėto. Por, gjuri im ka qenė nė rregull gjatė muajve tė fundit, po stėrvitem sėrish dhe jam i fokusuar nė rikthimin e formės. Megjithatė, nuk do tė caktoj ndonjė kohė kur do tė kthehem”, ka thėnė Neville.

Manchester United dje pėsoi humbje 2-1 nga rivali i qytetit, Manchester City, duke rrezikuar t’i largohet nė pesė pikė liderit, Arsenalit, nėse ky i fundit shėnon fitore nė ndeshjen e sotme pėrballė Blackburnit.
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Neville: Do tė kthehem sė shpejti
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: ,, Sport ,,-
Gehe zu: