AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Ibrahimoviq: Referat janė kundėr meje

Nach unten 
AutorNachricht
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Ibrahimoviq: Referat janė kundėr meje   Mo 11 Feb 2008, 21:09

Ibrahimoviq: Referat janė kundėr meje!!!

Ylli i Interit, Zlatan Ibrahimoviq, ėshtė kundėrpėrgjigjur ndaj atyre qė thonė se kampioni i Italisė po favorizohet nga referat, duke thėnė se e vėrteta ėshtė e gjitha ndryshe, pasi qė zyrtarėt gjithmonė e ndėshkojnė atė pa arsye.
Zikaltrit kanė dominuar mediat sportive gjatė javėve tė fundit, pas fitoreve tė dyshimta ndaj Parmės dhe Empolit, si rezultat i penaltive kontroverse. Dyshime pati edhe gjatė ndeshjes sė mbrėmshme, kur Esteban Cambiasso shėnoi gol nga njė pozitė e dyshimtė jashtė loje.

“Gjithmonė dėgjojmė tregime se referat na ndihmojnė dhe nuk i kuptoj. Gjithmonė kam luftuar me ta qė kur kam ardhur nė Itali. Gjithmonė mė fishkėllejnė dhe kjo ndodhi edhe kundėr Catanias. Nuk i kuptoj. E vetmja gjė qė mund tė bėj unė dhe ekipi im, ėshtė tė fitojmė dhe kėtė edhe e bėjmė”, ka thėnė suedezi
[b]
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
 
Ibrahimoviq: Referat janė kundėr meje
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: ,, Sport ,,-
Gehe zu: