AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..
 
StartseiteStartseite  FAQFAQ  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Teilen | 
 

 Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum

Nach unten 
AutorNachricht
``BuuJJaaR``

avatar

Anzahl der Beiträge : 399
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   Fr 08 Feb 2008, 02:56

Tallava Techno edhe rep
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
coach

avatar

Anzahl der Beiträge : 64
Alter : 35
Ort : Buchs SG | Preshava-CiTy
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   Fr 08 Feb 2008, 12:10

une Hip-Hop R&B RaP? TaLLava dhe muzika dashnije...!!!

_________________
i am from the hell...
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen http://www.aLbaradio.cH & http://forum.albaradio.ch/
njomza

avatar

Anzahl der Beiträge : 13
Alter : 28
Ort : zürich
Anmeldedatum : 04.02.08

BeitragThema: Re: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   Fr 08 Feb 2008, 14:25

Rnb , rock, rap, edhe normal rapsodat ton me sharkija edhe qiftekkija valla ska me ket muzik
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
RaP_3r

avatar

Anzahl der Beiträge : 50
Alter : 29
Ort : Zürich
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: hmmm..   Fr 08 Feb 2008, 14:54

- PSe ky diell spo lind e pse ky zog skendon?
- Jeto se un kam vdek pėr ty..
- Ku mė mbete bjondina ime..
- Kur u ktheva nė prishtin.. nuk e gjeta dashurin..
- Dua tė vdes.. dei sa jam i ri..
- Faleminderit qė mė len..
- Shko ti shko, kurr te un mė mos u kthe..
- S'ishte hera par qė m tradhtove.. sishte hera par qė m lėndove..
- Ku e kam nan ushtarin tim..
- Ndoshta prap njė dit tė shoh.. ndoshta bėhem se stė njoh..
- Po mendon se pa mu, do tė jesh mė e lir.. pėrveq meje askush..emrin nuk ta thirr..
- Mė fal qė tė deshta shum..
- Thuaj se me zemer kurr nuk me ke dasht.. thuaj se nket jet, skena me nejt bashk..
- Dashurija shuhet nė heshtje.. si thahet trėndafili nė etje..
- Digjej Trupi dridhje zemra, gjumi nuk mė mori.. atė nat kur mė qėlluan.. me shygjeten e amorit..
- Dy dashuri nuk jan pėr mua..
- Sie liegt in meinen Armen.. ich kann es nicht ertragen.. es war ihrer letztes wort.. ich liebe dich dann ging sie fort..
- Story in my life.. searching for the right..
- Joo.. prej teje smundem me u nda.. kisha vdek ty mos me t pa..
- Xhelozoj Xhelozon..shum te du shum mė don.. kjo esht veq dashuri qė e kemi un e di..
- Do ta djeg fotografin, sdo takem me as kujtim..
- S'lan fjal pa than, dei sa na ndan.. gropa na ban.. mas shpine na vran..
- Vetem ti vetem ti.. e njeh zemren tem.. e din qe sta fali.. kur gabon nje her..
- Dy pika lotė nė syt e mi pagjum.. edhe kėt nat.. tė presi vetem unė.. ti nuk vjen.. ti vonohesh pėrsėri..
- Shkrepsa e Duhani .. veq kto dyja.. pėr mua po kallen..
- Ti m'ke vra.. me puthje tradhėtare.. me shum gėnjeshtra.. ma shkatrrove jeten.. se ti ske faj.. por unė jam mėkatare.. se tė deshta, e kam hy n gjynah.. me veten..
- Nuk abortoj.. do bėhem nanė.. dhe do tė mallkoj ty, qė mė ke lan..
- ..nė mur tė bardh e varrur rri.. FOTOGRAFIA jonė..
- Prap se prap.. ne u takuam.. dhe nuk lam vendė, as pėr pėrshėndetje.. prap se prap..
- Harrove se kam vdek pėr ty, e jo pėr tjeter.. harrove se ishim betu, mos me u largu.. Harrove se pata premtu.. djer sa m'don ka me jetu.. ti martohu jeto gjat.. vendi im ėsht ktu..
- Ndahet Zemra nė dy pjes.. njėra gjall e tjetra vdes.. ndalu pak .. meu mendu.. vėshtir sot kujt me i besu..
- Ah moj jetė.. ah moj jet.. dikush qan e dikush qesh.. dikė gjumi.. nuk e zen.. e dikush i qet po flen..
- U ndam edhe pse, ish ditlindja jote.. lamtumirėn qė m'the..zemra sma pranonte.. lamtumirėn qė m'the..zemra sma pranonte..
- Mallkoj ditėt qė do t vin.. ditėn kur do t jem shum larg nga ti..
- ..sa vėshtir e kam.. ti kėt mir e din.. kur ti je n kosov.. e un nė mėrgim..
- Mė mungon un tė betohem pasha kta dy sy, mė mungon nuk shkon jeta pa ty..
- ..mos mendoni se nė jetė kjo zemra ime, do t'kėrkonte shum.. kėrkoj njė tjeter te me puth, e tė mė doj .. si e dua un..


..
.
.
etj.. Wink
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen http://www.AlbaRadio.ch
teut@Anzahl der Beiträge : 10
Anmeldedatum : 06.02.08

BeitragThema: Re: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   Sa 09 Feb 2008, 19:47

I ndėgjoj mė tė mirat e tė gjitha zhanreve tė muzikės pėrveq atyre me sharkia qė prejn e grijn heheh
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Mr_Montana

avatar

Anzahl der Beiträge : 233
Anmeldedatum : 03.02.08

BeitragThema: Re: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   Di 12 Feb 2008, 14:57

Tallava .... Dashnije .... Hip-hop ... Techno ... Rap
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Gesponserte Inhalte
BeitragThema: Re: Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum   

Nach oben Nach unten
 
Qfar Muzika Ndegjoni Me Shum
Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: Tema te lira-
Gehe zu: