AlbaRadio.ch

AlbaRadio.ch Official Forum..

StartseiteStartseite  FAQFAQ  Suchen...Suchen...  AnmeldenAnmelden  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  LoginLogin  

Austausch | 

Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?

Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach unten 
AutorNachricht
RoCk3r

Anzahl der Beiträge : 202

BeitragThema: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Di 05 Feb 2008, 16:30

Shkruani Mendimin E Juaj...? Se Kush tradhton Më Shum...
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
``BuuJJaaR``

Anzahl der Beiträge : 399

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Mi 06 Feb 2008, 01:32

Rocker Shum tem e qelluar qe edhe me shiqegjeten e pikatos me rrok ne mes nuk kisha bo ma mir se sa qekjo tem

Mendimi jem po thom spo jom i sigurt veq kisha thon
Qe femrat ma shum tradhtojnnnnn
a thua vall psee..???
Sepse kalon me nje person i doket bajat i pelqen tjeter kush tani kqyr me gjet arsye qysh me lon ket t'parin edhe e gjon arsysen se nime femra osht si dreqi pa kom
Keshtu qe femrat ma shum tradhtojn se mashkulli...
Edhe pse jom femer po e foli te verteten Razz
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
njomza

Anzahl der Beiträge : 13

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Do 07 Feb 2008, 11:01

Shum pyetje e mir

bujar une mendoj qe gabim je!
mu ma mer mendja qe ska as ma shum mashkull as ma shum femra qe tradhtojn , po ka njerz pa ftyre , pa respekt, pa sinqeritet , pa zemer kta njerz trathojn ma se shumti e per ata qe trathojn as nuk jan mashkull as femer po thejsht kafsha qe te hetura per avantura !
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Unstoppable

Anzahl der Beiträge : 31

BeitragThema: ?   Do 07 Feb 2008, 21:43

Sa i perket ksaj temes...Osht kush qysh t'gjoje...!!! n'qoft se djali ja shtrengon dizginat mir femnes...se tradhton edhe pse mujtet me tradhtu amo tuten e din Smile qe me bo mu zon Smile Ajo femen mo Kapuuuuttt...hasipi thojke me 1 far vakti !
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
coach

Anzahl der Beiträge : 64

BeitragThema: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Fr 08 Feb 2008, 00:40

eeeh vetse une e di se qkaaa jan femnat edhe qka dojn...ma mir hiq mos u dashuroni por vetse knaqnunii...
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen http://www.aLbaradio.cH & http://forum.albaradio.ch/
``BuuJJaaR``

Anzahl der Beiträge : 399

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Fr 08 Feb 2008, 02:05

njomza schrieb:
Shum pyetje e mir

mu ma mer mendja qe ska as ma shum mashkull as ma shum femra qe tradhtojn , po ka njerz pa ftyre , pa respekt, pa sinqeritet , pa zemer kta njerz trathojn ma se shumti e per ata qe trathojn as nuk jan mashkull as femer po thejsht kafsha qe te hetura per avantura !

Nejse ju e lypni me ju tradhtuee njomza a e din pse...
vet fakti tregon se hy femrat nuk mundeni te qoni dashuri me nje person pa i pas 2 nuk bon hiq e kjo gjithkund egziston
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
njomza

Anzahl der Beiträge : 13

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Fr 08 Feb 2008, 14:32

Po bre bujar prej kurit kshtu nuk pe disha
nuk ma mer mendja mu Crying or Very sad
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
RaP_3r

Anzahl der Beiträge : 50

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Fr 08 Feb 2008, 14:37

``BuuJJaaR`` schrieb:
njomza schrieb:
Shum pyetje e mir

Nejse ju e lypni me ju tradhtuee njomza a e din pse...
vet fakti tregon se hy femrat nuk mundeni te qoni dashuri me nje person pa i pas 2 nuk bon hiq e kjo gjithkund egziston

hmm mendoj se ka edhe asi femra qe ju mjafton vetem nje person..
ktu esht vetem dashurija në pytje.. njeriun qe e don me t vertet, nuk mundet ta tradhëtosh..
mendimi im..
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen http://www.AlbaRadio.ch
Mr_Montana

Anzahl der Beiträge : 233

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Di 12 Feb 2008, 14:35

RoCk3r : Shum Tem e Mir

N'dashuri Ma Shum Tradhtojn : Tradhtart Razz hahahahahhaha

Qysh t'gjejn : Mu Kan Djali Me Gjet Naj Nja Mat Mir e Len At Qiken

Ose

E Kunderta me Gjet QIka Ma Mir E Le Djalin !!!
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
RoCk3r

Anzahl der Beiträge : 202

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Di 12 Feb 2008, 14:42

po kqyre tash sa i perket:p dashnis ka njerz qe dashurojn sinqerisht edhe ka qe tradhtojn pamarparasysh mashkull a femen se n`dit sodit as hijes tonde sun i ze bes
" Fraerin e ki met qu n`shopping ,shfalerin e ki met dhan doping ,stylin e ki fu**ing bitch...!
Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
Gesponserte Inhalte

BeitragThema: Re: Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?   Heute um 23:02

Nach oben Nach unten

Kush Tradhton Më Shum Femnat Apo Meshkujt?
Vorheriges Thema anzeigen Nächstes Thema anzeigen Nach oben 
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
AlbaRadio.ch :: :: Dashuria ::-
Gehe zu: